Aktualności

Filtry Donaldson – właściwości, opinie

30 kwietnia 2021
pracownik w kasku

Szukasz firmy, która pomoże Ci w odpylaniu przemysłowym? Potrzebujesz transportu pneumatycznego ścinków i odpadów produkcyjnych lub też centralnego odkurzania oraz instalacji wentylacyjnych? Jeśli tak, to świetnie się składa, ponieważ jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Co to jest odpylanie przemysłowe?

Nie od dziś wiadomo, że podczas pracy w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych pracownicy często są narażeni na kontakt z pyłkami oraz innymi drobnoustrojami, które mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Faktem jest, że tego typu niedogodności nie da się w stu procentach uniknąć, jednak z całą pewnością można je zminimalizować. Właśnie w tym celu stosuje się odpylanie. W dużym skrócie odpylanie polega na zamontowaniu na danym obszarze urządzenia z filtrem, które po uruchomieniu wciągałoby większość niepożądanych pyłków, drobnoustrojów, a nawet zapachów. System odpylający to doskonała inwestycja nie tylko ze względu na zdrowie pracowników. Warto jest zaznaczyć, że niesprzyjające warunki, spowodowane między innymi przez złą jakość powietrza, w bardzo negatywny sposób wpływają na wydajność produkcji oraz na jakość pracy osób wykonujących swoje zadania w takim miejscu.

Donaldson – filtry

Filtry Donaldson to jedne z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najlepszych jakościowo filtrów dostępnych obecnie na rynku. Śmiało można powiedzieć, że Donaldson na daną chwilę nie ma sobie równych, jeśli chodzi o produkcję oraz dystrybucję filtrów powietrza. W swojej ofercie posiada zarówno filtry wykorzystywane w przemyśle gastronomicznym, jak i budownictwie czy też w transporcie. Produkty firmy Donaldson są znane na całym świecie. Ich siedziby znajdują się na każdym kontynencie, przynajmniej w kilku miastach (co ciekawe, Donaldson ma siedzibę również w Polsce, co pozytywnie wpływa na dostępność ich produktów w naszym kraju).

Filtry Donaldson – opinie

Opinie na temat produktów firmy Donaldson są jednoznacznie pochlebne. Należy jasno podkreślić, że niemal każdy konsument, który zdecydował się na korzystanie z produktów firmy Donaldson, jest zadowolony z ich filtrów i deklaruje chęć ponownego skorzystania z ich oferty. Filtry Donaldson należą do jednych z najbardziej polecanych oraz najczęściej kupowanych filtrów do powietrza w Polsce.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą firmę?

Jeśli chodzi o filtrację oraz montownie systemów odpylających, jesteśmy prawdziwymi mistrzami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszą wartością przy tego typu usługach jest oczywiście jakość, dlatego staramy się przykładać możliwie jak najwięcej starań do tego, by nasza praca była wykonana sprawnie, szybko oraz przede wszystkim dokładnie. Zwracamy uwagę na najmniejsze detale, by wszystko ze sobą współgrało oraz żeby instalacja była dobrze spasowana (w przeciwnym razie cały proces zakładania instalacji odpylającej należałoby zacząć od początku).

Na co dzień jesteśmy wyjątkowo wymagającymi konsumentami, którzy zwracają uwagę na aspekty takie jak sposób wykonywania pracy lub obsługa oraz podejście do klienta, dlatego chcemy przenieść dobre nawyki, które zauważyliśmy na innych polach marketingu do naszej firmy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że podstawą każdego biznesu są przede wszystkim ludzie. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że sukces naszej firmy zależy od pracowników, dlatego osoby, które budują naszą reputację to doskonale wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy lepiej niż ktokolwiek inny.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany tym, co możemy Ci zaoferować, nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś.