They trusted us
  • bella
  • alstom
Company in numbers
460+
Completed installation
15
Years
of experience
24/7
24-hour technical
support and service
7mln m3/h
Total efficiency
of our installation

Wentylacja przemysłowa, instalacje odpylania - NAAR Technik

Stawiamy na profesjonalizm i efektywność! Prowadzisz zakład przemysłowy i szukasz odpowiednich systemów wentylacyjnych? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Nasza firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami. Zapewniamy profesjonalne systemy wentylacyjne, instalacje odpylania, a także odciągi ścinków i odpadów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń, które ze względu na swoją niezawodność i wydajność są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, niezależnie od ich branży.

Stawiamy także na bezpieczeństwo! Współpracujemy często z firmami produkującymi żywność, a nasze systemy spełniają rygorystyczne normy.

Odpowiednie systemy wentylacyjne są szczególnie ważne na halach produkcyjnych, ponieważ te nie posiadają najczęściej dobrego dostępu do świeżego powietrza. Różnego rodzaju toksyczne substancje używane w produkcji i panujący zaduch znacznie obniżają komfort pracowników, a nieraz wpływają negatywnie na ich bezpieczeństwo. W miejscach zapylonych konieczne jest też zamontowanie instalacji odpylania. Do maszyn, które generują większe odpady produkcyjne, proponujemy odciągi ścinków, co zapewni większe bezpieczeństwo pracy urządzenia i higienę na hali produkcyjnej.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy gronem inżynierów, którzy zawsze dopasowują instalacje idealnie do wymagań obiektu. Staramy się być elastyczni, dlatego chętnie dostosujemy się do Twoich potrzeb! Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia.

Nie tylko świetne systemy, ale też profesjonalna pomoc serwisowa!
W trosce o komfort klientów i niedopuszczanie do długich przestojów w pracy oferujemy całodobową pomoc techniczno-serwisową.

Jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię współpraca z naszą firmą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

News

NAAR Technik Polska Once Again a Forbes Diamond!

19.06.2024
ABC Wentylacji