Instalacje wentylacji

Wentylcja hali spawalni i obróbki mechanicznej

Proces: Produkcja wagonów kolejowych

Zainstalowana wydajność: 180 000 m3/h

Opis:Instalacja wentylacji hali produkcyjnej z zastosowaniem central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła i nagrzewnicami gazowymi. Układ zapewnia wyciąganie powietrza zanieczyszczonego i nawiew ogrzanego powietrza świeżego.

Wentylacja hali spawalniczej i obróbki mechanicznej

Wszelkie prace spawalnicze, a także obróbka mechaniczna rozmaitych materiałów powodują powstanie gazów i pyłów, mieszających się z powietrzem. Zazwyczaj w miejscu pracy tego rodzaju opary są wdychane przez osobę znajdującą się w pobliżu. Zdecydowana większość tych substancji może mieć negatywny wpływ na zdrowie i życie pracownika, który każdego dnia przebywa w ich otoczeniu przez długi czas. Aby zapobiec ewentualnym schorzeniem wywoływanym przez pyły i gazy spawalnicze i pochodzące z obróbki mechanicznej, niezbędne będzie zainstalowanie specjalnego systemu, którym jest wentylacja spawalni. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy takie rozwiązania do naszej oferty. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej…

Profesjonalna wentylacja hali spawalniczej

Przygotowujemy w pełni profesjonalny i dopracowany projekt systemu wentylacji hali spawalniczej, który następnie konsultujemy z klientem w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do procesu instalacji. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie narzędzia oraz elementy uznanych i renomowanych producentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że system będzie w stu procentach wydajny oraz będzie funkcjonował dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Zadaniem przygotowywanych przez nas systemów wentylacyjnych do hali spawalniczych oraz obróbkowych jest wyciąganie zanieczyszczonego oparami i drobinami powietrza z budynku oraz wtłaczanie ogrzanego, świeżego powietrza do środka.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemów wentylacyjnych i nie tylko od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które umożliwiają nam realizację naszych usług na najwyższym możliwym poziomie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient może mieć inne potrzeby czy wymagania, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie.

Od samego początku naszej działalności stawiamy dobro i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Właśnie z tego względu wszystkie nasze działania są w pełni profesjonalne. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wentylacja stanowisk spawalniczych, która działa w Twoim przedsiębiorstwie jest wysokiej jakości i należycie spełnia swoje zadanie, to musisz wybrać firmę, zajmującą się ich instalacją od lat i ma niezbędne doświadczenie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy nie bój się zadawać pytań. Pracujący u nas specjaliści z chęcią udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

 • logo debon
 • logo drukarni dako
 • logo canpack
 • black point
 • convert
 • cpp
 • logo cersanit
 • logo braas
 • bella
 • abb
 • alupol
 • alstom