Instalacje wentylacji

Wentylacja hali produkcyjnej samochodów oraz pomieszczeń socjalno-biurowych.

Proces: Produkcja samochodów

Zainstalowana wydajność: 140 000 m3/h

Opis: Instalacja wentylacji ogólnej oraz ogrzewania powietrznego dla hali produkcyjnej o powierzchni ok. 7000 m2 wykonana na czterech centralach wentylacyjnych z odzyskiem glikolowym i modułami gazowymi o wydajności 130 000 m3/h
Instalacja wentylacji mechanicznej biur, sal spotkań oraz pomieszczeń pomocniczych wykonana na trzech centralach wentylacyjnych z wymiennikami krzyżowymi oraz nagrzewnicami wodnymi i elektrycznymi o wydajności 6000 m3/h
Instalacja wentylacji wywiewnej stref szatni, sanitariatów, myjni oraz pomieszczeń pomocniczych 4000 m3/h

 

Wentylacja hali produkcyjnej samochodów oraz pomieszczeń socjalno-biurowych

Nasza firma podejmuje działania z zakresu montażu systemów wentylacji przemysłowej. Podejmujemy działania dla różnych obszarów przemysłu, a w szczególności hal produkcyjnych samochodów oraz pomieszczeń socjalno-biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej…

Wentylacja pomieszczeń socjalnych i hal produkcyjnych

Zamontowanie odpowiedniego systemu wentylacji jest niezwykle ważne, szczególnie w halach produkcyjnych, gdzie podczas wyrobu towarów wytwarzane są różnego rodzaju pyły, zanieczyszczenia i odpady. Wpływa to na zdrowie i komfort samych pracowników, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o właściwe warunki pracy. Nadmierna ilość pyłu ma również wpływ na szybsze zużycie maszyn i ich częstsze awarie. Właściwy system wentylacji działa więc korzystnie dla ogólnego funkcjonowania przedsiębiorstwa, może przekładać się również na oszczędności finansowe.

W NAAR Technik oferujemy wysokiej jakości i kompleksowe systemy wentylacji hal produkcyjnych oraz pomieszczeń biurowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do większych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm, które już na tym etapie rozwoju potrzebują instalacji takiego systemu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze technik wentylacji hali produkcyjnej samochodów, dzięki czemu będziemy w stanie wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Bierzemy pod uwagę układ pomieszczenia, rozmieszczenie maszyn i urządzeń, szlaki komunikacyjne, a także wszelkie okablowanie. Pozwala nam to zaprojektować, a później dokonać instalacji najbardziej wydajnego systemu wentylacji.

Oferta NAAR Technik

Oferujemy montaż systemów wentylacji pomieszczeń socjalno‒biurowych oraz hal produkcyjnych o różnych powierzchniach i przeznaczeniu. Zakłady produkujące samochody o terenie ok. 7000 m2 wyposażane są w cztery centrale wentylacyjne z odzyskiem glikolowym o wydajności do 130 000 m3/h. Zaopatrujemy także pomieszczenia pracownicze, takie jak sale spotkań, sale konferencyjne, biura, szatnie, myjnie oraz pokoje sanitarne. W ich przypadku wydajność sięga nawet 6000 m3/h. Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie z klientem, tak aby zapewnić najlepszy z możliwych systemów wentylacji.

Należy pamiętać, że w wielu przypadkach instalacja systemów wentylacji regulowana jest prawnie. Nasi eksperci znają doskonale przepisy prawa, a Ty nie będziesz musiał martwić się o ich zgodność z instalacją. Zapraszamy do kontaktu, zaprezentujemy naszą ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą pracą.

 • logo debon
 • logo drukarni dako
 • logo canpack
 • black point
 • convert
 • cpp
 • logo cersanit
 • logo braas
 • bella
 • abb
 • alupol
 • alstom