Instalacje transportu pneumatycznego

Rozdrabnianie i transport pneumatyczny wstęgi folii i papieru

Proces: Produkcja etykiet

Zainstalowana wydajność: 12 000 m3/h

Opis: Instalacja rozdrabniania, transportu i separacji wstęg . Materiał trójwarstwowy folia – klej – papier. Odciąg wstęg ze sliterów i przewijarek. Prędkości odbioru odpadu do 800 m/min.

Rozdrabnianie i transport pneumatyczny wstęgi, folii i papieru

Jeszcze sporo czasu minie, zanim całkowicie przestaniemy używać tektury, dlatego recykling jest bardzo ważny. Obecnie coraz większego znaczenia nabiera praktyka jej rozdrabniania w celu uzyskania nowej masy do produkcji kartonów. Proces ten jest opłacalny, a recykling to rozwiązanie ekologiczne, które ratuje naszą planetę. Dzięki instalacjom, które rozdrabniają i separują ścinki tektury, istnieje możliwość ponownego wykorzystania tych materiałów.Rozdrabnianie i transport pneumatyczny ścinków w nowoczesnych instalacjach przetwórstwa tektury to także sposób na optymalizację wydajności produkcji.

Czytaj więcej…

Transport pneumatyczny tektury z tekturnicy i rozdrabnianie wstęgi

Wśród naszych realizacji można znaleźć instalację rozdrabniania, transportu i separacji ścinek tektury. Proces obsługi obejmuje cięcie, pneumatyczny transport oraz separację wstęgi. Nasze wysokowydajne instalacje są szyte na miarę rozwiązania w zakresie rozdrabniania i przygotowania wielkoformatowych odpadów z tektury do dalszej obróbki. Oferowane maszyny działają szybko i skutecznie. Podczas pracy wały zębate obracają się z różnymi prędkościami i w przeciwnych kierunkach, przez co nie emitują one intensywnego hałasu, są trwałe i cechują się długą żywotnością.

Prezentowane przemysłowe instalacje doskonale nadają się do stałego stosowania w przedsiębiorstwach specjalizujących się w obróbce tektury. Są one tworzone specjalnie do rozdrabniania, pneumatycznego transportu i separacji ścinek tektury, a ich ogromną zaletą jest fakt, iż nie zużywają dużej ilości energii. Warto również dodać, iż nasze instalacje do rozdrabniania tektury z tekturnicy świetnie sprawdzają się w codziennym zastosowaniu dzięki trwałej i stabilnej konstrukcji.

Transport pneumatyczny wstęgi i rozdrabnianie tektury w tekturnicy – instalacje najwyższej jakości od NAAR Technik Polska

Nasze instalacje rozdrabniania, transportu i separacji ścinek tektury mają prostą konstrukcję, dzięki czemu w razie awarii można je łatwo i szybko naprawić, a w efekcie przestoje maszyn zostają skrócone do minimum. Nasze maszyny skutecznie rozdrabniają wielkoformatową teksturę w wentylatorze szarpiącym, a następnie transportują je na odległość ok. 120 m. W kolejnym etapie procesu wstęgi tektury są separowane i belowane w prasie pionowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej instalacjach, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i przedstawimy ofertę. Zapraszamy serdecznie!

 • logo debon
 • logo drukarni dako
 • logo canpack
 • black point
 • convert
 • cpp
 • logo cersanit
 • logo braas
 • bella
 • abb
 • alupol
 • alstom