Nowoczesne rozwiązania dla Twoich problemów

logo NAAR Technik

Pomoc techniczna

Jeżeli masz pytania zadzwoń
lub skorzystaj z formularza zapytania dostępnego w dziale do pobrania

Aktualności

 • Praca w NAAR Technik16.02.2015- Kariera w NAAR Technik
  Poszukujemy inżynierów chętnych do pracy w NAAR Technik. Szczegóły oferty możecie Państwo odnaleźć na podstronie Rekrutacja
 • Czarni Sosnowiec13.12.2012 - Czarni Sosnowiec
  Wspieramy młode talenty klubu z długoletnimi tradycjami Czarni Sosnowiec. Chłopakom życzymy dalszych sukcesów oraz udziału w finałach Ligi Mistrzów ;)
 • Przejrzysta Firma NAAR Technik21.05.2012 - Certyfikat Przejrzysta Firma dla NAAR Technik Polska
  Miło nam poinformować, iż spółka NAAR Technik Polska została wyróżniona prestiżowym certyfikatem "Przejrzysta Firma" nadawanym przez Dun & Bradstreet Poland we współpracy z Miesięcznikiem FORBES, KUKE S.A. i Bisnode Polska. Certyfikat świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych oraz jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa. Numer DUNS: 366060407
 • NAAR Technik Polska spółka komandytowa1.02.2012 - NAAR Technik Polska - przekształcenie
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego Katowice – Wschód w Katowicach z dnia 1 lutego 2012 roku oraz uchwały zgromadzenia wspólników NAAR Technik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu, dokonane zostało przekształcenie NAAR Technik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę komandytową działającą pod firmą: NAAR Technik Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sosnowcu.
  Firma NAAR Technik znana jest z nowoczesnych rozwiązań. Teraz posiadamy również nowoczesną formę prawną. Spółka komandytowa to rozwiązanie bezpieczne, elastyczne, przejrzyste podatkowo, efektywne biznesowo i rekomendowane przez praktyków. Mamy nadzieję, że dzięki tym wszystkim zaletom będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni, powiększając grupę naszych zadowolonych klientów.
 • Filtry EcoLine11.04.2011 - Nowa generacja filtrów EcoLine
  NAAR Technik wprowadza nową generację niezwykle popularnych filtrów serii EcoLine o bardzo szerokich możliwościach zastosowań. Odpylacze filtracyjne często stosowane w instalacjach odpylających mają teraz zmodernizowaną budowę w stosunku do poprzedniej generacji filtrów. Rozbudowany został również zakres wykonań dla dostosowania urządzeń do kolejnych aplikacji. Odpylacze EcoLine mogą być dziś z powodzeniem stosowane do odpylania w: przemyśle obróbki metali, przemyśle ceramicznym i budowlanym, przemyśle spożywczym, przemysł chemicznym i farmaceutycznym, przemyśle motoryzacyjnym, drzewnym, energetyce i wielu innych aplikacjach. Odpylacze EcoLine mogą występować jako filtry w wykonaniu przeciwwybuchowym lub ze stali kwasoodpornej dla aplikacji spożywczych. Mogą zostać wyposażone w różne rodzaje wkładów filtracyjnych dobranych do aspiracji pyłów o różnej charakterystyce.
 • Wentylacja PUSH-PULL25.10.2010 - Odpylanie Push Pull Eco NAAR Technik
  NAAR Technik opracował system odpylania powietrza dla spawalni, lakierni, śrutowni i stanowisk obróbki elementów wielkogabarytowych. Nasi inżynierowie zoptymalizowali pod względem inwestycyjnym jak i eksploatacyjnym system odpylania powietrza w powszechnie znanym układzie Push Pull. NAAR Technik stworzył tym samym kolejną generację systemu - Push Pull Eco. System ten polega na zastosowaniu na hali wymuszonego ruchu powietrza kierującego zanieczyszczone gazy do odpylacza. Odpylacz po oczyszczeniu powietrza z pyłów i dymów wdmuchuje je z powrotem do hali.
  Czym różni się odpylanie Push Pull Eco od innych? Przede wszystkim układ jest konkurencyjny cenowo, składa się z modułów mogących pracować w małych jak i bardzo dużych halach. Uproszczony został montaż i ustandaryzowane części składowe instalacji. Drugą z najważniejszych zalet Push Pull Eco jest optymalizacja pod względem kosztów eksploatacyjnych. Push Pull Eco firmy NAAR Technik posiada najniższy możliwy wskaźnik poboru energii.
 • Transport pneumatyczny01.09.2010 - Pomyślne testy inżektorowego układu transportu produktów
  Inżynierowie firmy NAAR Technik pomyślnie zakończyli testy inżektorowego układu transportu kubków papierowych. Układ może zastąpić energochłonny system napędzany sprężonym powietrzem. Charakterystyczną cechą przetestowanego inżektora jest możliwość transportowania produktów przestrzennych takich jak kubki, pudełka, opakowania, puszki nie narażając ich na zablokowanie się lub zniszczenie w instalacji rurowej. Układ inżektora w połączeniu z wentylatorem bocznokanałowym jest doskonałym sposobem na transport pneumatyczny elementów z punktu A do punktu B, których cechy lub technologia produkcji nie pozwalają na przelot przez wentylator lub zastosowanie układu pod lub nadciśnieniowego.
 • Separator dla poligrafii23.08.2010 - Oferta NAAR Technik dla poligrafii
  Nareszcie na polskim rynku pojawiła się fachowa oferta dla branż poligraficznych. Zapotrzebowanie światowego rynku na ergonomiczny, ekonomiczny i niezwykle elastyczny sposób pneumatycznego transportu ścinków stało się bodźcem dla grupy inżynierów firmy NAAR Technik do zebrania swoich doświadczeń oraz stworzenia kompletnej oferty techniczno-handlowej dla polskich odbiorców. Inżynierowie NAAR Technik, kierując się przede wszystkim niezawodnością instalacji oraz ekonomiką ich użytkowania zebrali gamę produktów, dla których pozytywne opinie wystawiły największe zakłady produkcyjne na świecie. Firma NAAR Technik stała się jedynym rzetelnym partnerem na polskim rynku w branży transportu i zagospodarowania ścinków produkcyjnych.
 • Filtry workowe i patronowe14.07.2010 - Nowy partner NAAR Technik
  NAAR Technik rozpoczyna współpracę handlową z jednym z największych producentów branży odpylaczy przemysłowych. Połączenie bogatych doświadczeń inżynierów firmy NAAR Technik oraz sprawdzonych w niezliczonych aplikacjach urządzeń daje inwestorom możliwość otrzymania niezawodnych i najtańszych instalacji